• "Przedszkole drugim domem jest.... "

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, który został ustanowiony, aby podkreślić znaczenie edukacji przedszkolnej dla rozwoju intelektualnego i społecznego dzieci. W naszych oddziałach przedszkolnych już od rana czuć było wyjątkową atmosferę. Na każdym kroku było widać i słychać, że przedszkolaki świętują. Były zabawy przy muzyce, konkursy, fotobudka oraz słodki poczęstunek. Na koniec każdy przedszkolak dostał pamiątkowy dyplom lub medal.

• Zebranie

​​​​​​​

Wszystkich rodziców i opiekunów naszych  uczniów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się we wtorek 20 września 2022 r. o godzinie 15.30 w budynku szkoły w Młynach.

• Narodowe Czytanie 2022

• Tematem tegorocznego Narodowego Czytania były ,,Ballady i romanse’’ Adama Mickiewicza, wybrane z okazji 200 rocznicy wydania dzieła, które zapoczątkowało okres romantyzmu w Polsce.

Uczniowie klasy VIII przeczytali balladę ,,Pani Twardowska’’, a uczniowie klas IV-VII balladę ,,Powrót taty’’. Klimat epoki został wyrażony ubiorem występujących  i dekoracją przestrzeni, ponadto uczniowie zaprezentowali rys historyczny epoki romantyzmu, biogram wieszcza Adama Mickiewicza i tym samym podkreślili istotę Akcji Narodowego Czytania. Utwory, które zostały zaprezentowane zawierają ponadczasowe wartości i wciąż aktualne treści ważne w życiu przede wszystkim młodego człowieka. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w Akcję Narodowego Czytania.