• Wizyta teatrzyku w naszej szkole 🎭

• W pierwszy dzień marca gościły u nas aktorki z teatrzyku „Zielony melonik”.

Przedszkolaki i uczniowie klas młodszych obejrzeli spektakl pt. „Nerwy do konserwy”. Bajka była bardzo pouczająca. Jej przesłaniem było pokazanie uczniom, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami i szukanie sposobów na radzenie sobie z wszechobecną u dzieci „nudą”.

Przedstawienie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez widzów i sprawiło im wiele radości.

• Sportowy sukces naszych uczniów

• W środę 1 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skołoszowie odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Chłopców, w którym o miejsca na podium walczyły trzy drużyny. Nasi uczniowie zajęli III miejsce.

Gratulujemy chłopakom udziału w tym turnieju i życzymy dużo samozaparcia i sportowego ducha walki w kolejnych takich przedsięwzięciach.

• Sportowy sukces naszych uczennic

• We wtorek 28 lutego 2023 roku w Szkole Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skołoszowie odbył się Gminny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt, w którym udział wzięły reprezentantki czterech szkół. Nasze uczennice pokonały początkową tremę  i wywalczyły III miejsce.

Gratulujemy odniesionego sukcesu i życzymy wytrwałości oraz motywacji do zdobywania kolejnych laurów.