• 💖Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka💖

• W niedzielę 20 stycznia przyjmowaliśmy w naszej szkole wyjątkowych gości: Prababcie, Babcie oraz Pradziadków i Dziadków.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych świąt w roku. W naszej szkole był to szczególny dzień pełen uśmiechów, radości, wzruszeń i miłości. Z tej okazji nasze maluszki z oddziałów przedszkolnych wraz z uczniami z klas I-III oraz klas starszych zaprezentowały uroczy program artystyczny, poprzez który wyraziły miłość, szacunek i podziękowania dla swoich dziadków. Po występach dzieci wręczyły swoim najbliższym przygotowane upominki.

Następnie wszystkie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców i Koła Gospodyń Wiejskich z Korczowej i Młynów.

Na tej wyjątkowej uroczystości gościli również:

Pani Anna Huk, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego,

Pan Bogdan Szylar, Wójt Gminy Radymno,

Pan Wojciech Bocian i Pan Artur Styrczula, radni gminy Radymno,

Pan Jacek Kowalczyk, sołtys wsi Młyny i Pan Piotr Rożak, sołtys wsi Korczowa.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za trud i wysiłek włożony w przygotowanie tego szczególnego dnia, a Babciom, Dziadkom i zaproszonym gościom za przybycie i wspólnie spędzony czas.